הרגעת חששות הקונים הפוטנציאלים
הדירה רשומה כהלכה

רוכשים פוטנציאלים רבים לא ממהרים להיכנס בעסקה לגבי דירות שאינן רשומות כבית משותף וחוששים לקנות דירה במיטב כספם מבלי שהדירה תהיה רשומה על שם המוכר בטאבו באופן מסודר ומלא. הדבר מוביל לירידה בביקוש לדירה וכתוצאה ישירה מכך גם לירידה בערך הדירה. רישום הדירה בפנקס הבתים המשותפים יכול להעלות את ערך הבית שלך.

קל יותר למכור את הנכס
כאשר הוא רשום בצורה מסודרת בטאבו

הבנקים למשכנתאות מקשים מאוד ואף נמנעים לאשר משכנתאות לבתים שאינם רשומים בפנקס הבתים המשותפים ולכן קונים פוטנציאלים יימנעו מלרכוש דירה שכזו. רישום הדירה בפנקס הבתים המשותפים יקל על הבנקים לאשר משכנתא לרוכש הפוטנציאלי לדירתך.

עלייה בערך הנכס
ע"י רישומה בפנקס הבתים המשותפים

לא ניתן לייחד לדירה מסוימת או את הצמודים אליה כגון: חניה, מחסן וכו' לבעלים שלה באופן מלא, מבלי שהדירה תהיה רשומה בפנקס הבתים המשותפים. רישום בטאבו של הבית כבית משותף ייחד את הדירה וההצמדות שלה לך בלבד ובכך יעלה את ערך הנכס שלך.

בדיקה האם הדירה רשומה בטאבו
ישירות מול הטאבו

לבדיקה לחצו כאן - הבדיקה מתבצעת ישירות מול הטאבו און-ליין

פרצלציה

בעל בית, האם הדירה שלך באמת שייכת לך? הרישום בטאבו הוא קריטי: במידה והדירה שברשותך איננה רשומה כתת חלקה בפנקס הבתים המשותפים אתה צפוי לבעיות לא פשוטות בעת ניסיון למכור אותה ולירידת ערכה בעיני הקונים הפוטנציאלים.


עורכי דין, מתווכים ויועצי משכנתאות, כולם מסכימים שקשה יותר למכור בית שאיננו רשום בפנקס הבתים המשותפים, ויודעים לספר על ביטולי עסקות שנובעים מאי הרישום. רישום הבית כבית משותף יקל תהליכים בירוקרטים בעת מכירה ויכול לחסוך לך עוגמת נפש וכסף רב.

פרצלציה

פרצלציה

הדירה שלכם יכולה להיות שווה הרבה יותר!

אם גם אתה רוצה לשייך את דירתך אליך ולהעלות את ערכה אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ולקבל יעוץ טלפוני ראשוני
03-5460707

משרד עורכי דין פרידמן נאמן

רח' דניאל פריש 3 (בניין המגדל קומה 25)
תל אביב 6473104

דברו איתנו

טל: 03-5460707
פקס: 03-56091002

מייל

info@fnlaw.co.il

רוצה להעלות את ערך הדירה שלך?
לתיאום פגישת יעוץ ראשונית